Mrówki w Lodziarni

Dni od 01.06-03.06 były dla naszych Mrówek dniami pełnymi wrażeń. W pierwszy dzień przedszkolaki wraz z paniami wybrały się na pyszne lody. Ta zimna i jakże smaczna niespodzianka, w upalny dzień sprawiła dzieciom ogromną radość. Każde dziecko mogło samodzielnie wybrać swój ulubiony smak. Wspaniale patrzeć na uśmiechnięte i kolorowe od lodów buzie dzieci. Wyjście do lodziarni dla małych jak i starszych smakoszy nie było tylko słodką niespodzianką na Dzień Dziecka, ale także okazją do przypomnienia sobie zasad obowiązujących podczas wyjść poza teren przedszkola oraz umiejętnego zachowania się w miejscach publicznych. Po smacznym poczęstunku, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.